Ebeveyn Eğitimler

Detaylı Bilgi İçin
Seni Hemen Arayalım.
Ebeveyn Olmak

Ebeveyn Olmak

Öğrencilerimizin birey olma yolculuklarını ve bu yolculukta nasıl veli olmamız gerektiğini inceleyeceğiz.

57.6 Kredi
Fiyat: 48 Kredi
Dijital Çağda Ebeveynlik ve Çocuk Güvenliği

Dijital Çağda Ebeveynlik ve Çocuk Güvenliği

Bu eğitim içerisinde bulunduğumuz dijital çağda çocuklarımız ile nasıl iletişim kurabileceğimizi ve onların içerisinde büyümüş olduğu dijital dünyaya nasıl adapte olabileceğimize dair bilgiler içermektedir.

179,99 TL + KDV
Fiyat: 149,99 TL + KDV

Sıkça Sorulan Sorular

LGS2024 Eğitim Programları Hakkında Merak Ettiğiniz Tüm Soruların Cevaplarını Burada Bulabilirsiniz.

dersheryerde.com öğretmen öğrencileri yapay zeka destekli eğitim platformu üzerinden buluşturan ve nitelikli eğitim almalarını sağlayan bir uzaktan eğitim kuruluşudur. Asenkron ve senkron öğrenme modelleri ile desteklenen eğitim süreçleri sayesinde öğrencilerin en iyi şekilde eğitim almalarını sağlar.

Öğrenmek istediğiniz her konu hakkında dilediğiniz her şeyi istediğiniz zaman sorabileceğiniz OWL AI adında bir yapay zeka aracımız var. Bu aracı kullanarak dilediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca eğitim platformumuzdaki çeşitli görevleri tamamladığınız zaman sizleri tanıyarak ve buna göre kişiselleştirilmiş eğitim içerikleri sunabilen yapay zeka destekli içerik modüllerimiz mevcut.

LGS2024'e hazırlanırken bu yolculukta sizlere eşlik edecek tüm öğretmenlerimiz alanında uzmanlaşmış ve 10-20 yıl boyunca özel ders ve sınavları hazırlık programlarında deneyimli ekiplerden oluşmaktadır.

Canlı derslerimiz haftanın belirli gün ve saatlerinde hazırlamış olduğumuz öğretim sistemi üzerinden 20 kişilik sınıflarda dijital olarak işlenmektedir. Ders süreleri 60-120 dakika arasında değişkenlik göstermektedir.

Her hafta düzenli olarak uyguladığımız seviye belirleme ve deneme testleri ile öğrencilerimizin neler öğrendiğini sürekli olarak ölçümleyerek rapor haline getiriyoruz. Bu sayede hangi konuda eksik olduğunu tespit ederek bu konular hakkında konu anlatım videoları ve canlı dersler düzenliyoruz.

Her öğrencimizin LGS2024 serüveni boyunca ihtiyaç duyduğu tüm rehberlik ve koçluk faaliyetlerini karşılaması için uzman rehber öğretmenlerimiz ile belirli aralıklarla buluşmalarını sağlıyoruz. Bu sayede öğrencilerimizi bu süreçte kariyer ve psikolojik anlamda destekleyerek onların sınava en iyi şekilde hazırlanmalarını sağlıyoruz.

İhtiyaç duyduğunuz LGS 2024 paketini eğitim uzmanlarımız ile birlikte belirledikten sonra size uygun olanı paketi satın alarak sınıflarımıza katılabilirsiniz.