Mehmet S.<br />Matematik
Mehmet S.
Matematik
Nazan T.<br />Edebiyat
Nazan T.
Edebiyat
Zeynep B.<br />Rehberlik
Zeynep B.
Rehberlik
Burak K.<br />İngilizce
Burak K.
İngilizce
Nergis M.<br />Sosyal Bilgiler
Nergis M.
Sosyal Bilgiler
Cenk Y.<br />Yazılım
Cenk Y.
Yazılım
Mehtap G.<br />Geometri
Mehtap G.
Geometri

Türkiye'nin Dört Bir Yanından Öğrenciler ile Hemen Buluşun!

Birbirinden farklı branşlarda yüzlerce eğitimcimiz dersheryerde.com ayrıcalıklarından faydalanıyor.

dersheryerde.com
Nasıl Çalışır?
 • Performansa Dayalı Gelir Modeli
 • Dijital Pedagoji ve Uzaktan Eğitim Sertifika Programları
 • Öğretmenlik Mesleki Gelişim Eğitimleri
 • Dijital Kaynak Geliştirme Desteği
ÖN BAŞVURU FORMU
Performansa Dayalı
Gelir Modeli

Öğretmenler dersheryerde.com öğrenme platformu içerisindeki online derslerde eğitim vererek elde ettikleri kredileri belirlenen fiyatlandırma politikasına göre banka havalesi yoluyla gelir olarak temin edebilirler. Eğitim vermeye devam edildiği sürece kazanç sağlamaya devam ederler.

Performansa Dayalı<br />Gelir Modeli
Dijital Pedagoji ve Uzaktan Eğitim
Sertifika Programları

Öğretmenlerin öğrenme ortamlarını dijital olarak desteklemek amacıyla öğrenme psikolojisi ve öğrenme becerileri kazanımları içeren sertifika programlarına katılarak öğrencileriniz için zenginleştirilmiş öğrenme deneyimleri oluşturabilirsiniz.

Dijital Pedagoji ve Uzaktan Eğitim<br />               Sertifika Programları
Öğretmenlik Mesleki
Gelişim Eğitimleri

Alanın uzman akademisyenler eşliğinde hazırlanan öğretmen eğitimleri sayesinde mesleki becerilerinizi güncel tutma fırsatı yakalayın. Düzenli olarak gerçekleştirilen birbirinden farklı eğitim seminerleri ile etkili öğrenme ortamları yaratabilirsiniz.

Öğretmenlik Mesleki<br />               Gelişim Eğitimleri
Dijital Kaynak
Geliştirme Desteği

Derslerinizde kullanmanız gereken tüm dijital kaynakları eğitim teknologlarımızın desteğiyle hazırlayabilirsiniz. Öğrenme stratejilerinize göre oluşturduğunuz ders planlarınızı en doğru dijital kaynaklar ile buluşturun.

Dijital Kaynak<br />Geliştirme Desteği

Sıkça Sorulan Sorular

dersheryerde.com öğretmeni olarak birde çok ayrıcalıktan yararlanabilirsiniz.

Online eğitim ve dijitalleşme süreci içerisinde bulunmak isteyen, branş farketmeksizin tüm öğretmenlerimiz Ders Her Yerde bünyesine katılabilirler.

Anasayfamızda bulunan "Başvuru Formu" üzerinden, branş farketmeksizin tüm öğretmenlerimiz katılım talebi oluşturabilirler. Uzman ekibimizce incelenen formlara uygun olması halinde en kısa sürede dönüş sağlanarak bünyemize dahil olabilirsiniz.

Platform üzerinden gerçekleştireceğiniz tüm eğitimleriniz karşılığında kazanacağınız kredileri hesabınızda biriktirebilir, ay sonunda bu kredileri denk gelen nakit karşılığına çevirerek havale yöntemi ile hesabınıza aktarabilirsiniz.

Ders Her Yerde platformu ayrıcalığı ile belirlediğiniz gün ve saatler içerisinde size gelen eğitim taleplerini kabul ederek, hem aylık olarak ek kazanç sağlayabilir, hem platform içerisinde bulunan ve alanında uzman kişiler tarafından hazırlanan sertifikalı eğitim programlarından yararlanma şansı yakalayabilirsiniz.

Aylık kazancınız, vermiş olduğunuz eğitim saatı ve elde ettiğiniz krediler vasıtasıyla belirlenir. Bu sebeple sizlerin performansına göre değişiklik gösterebilmektedir. 1 aylık süre içerisinde tamamladığınız ders saatinden elde ettiğiniz kredilerin yanı sıra, hedef kotaları tutturarak bonus seçeneklerinden de yararlanarak standart ücretlerin üzerine ekstra kazanç sağlayabilirsiniz.

Öğretmenlerimiz, Öğretim Paneli üzerinden 1 aylık süreç içerisinde biriktirdikleri kredileri kontrol edebilir, bonus kredilerini toplayabilir ve nakite çevirebilirler. Öğretmen ödemelerimiz sistem üzerinden toplu bir şekilde her ayın 1. Pazartesi' sine denk gelecek şekilde tamamlanmaktadır.

Öğretmen ve Öğrenci sözleşmelerinde de belirtildiği gibi, ders sırasında veya daha sonrasında Mesajlaşma sistemi de dahil olarak, kişisel bilgilerin karşılıklı olarak paylaşılması, kullanıcılar tarafından kabul edilerek taahüt edilmektedir.

Öğrenciler, Ebeveynler ve Öğretmenler Öneriyor

dersheryerde.com platformunda yer alan kullanıcılarımıza deneyimlerini sorduk.

Zehra K.
Üniversite Öğrencisi
Düşük Maaliyet

Muadil platformları göre eğitim kalitesi veücretlendirme politikası olarak benimiçin diğer öğrenme sitelerine göre çok dahaavantajlı. Uygun fiyatlı krediler sayesindesadece ihtiyacım olan değil, merak duyduğumderslere de katılma fırsatı elde ettim.Kaliteli eğitimi bu denli fiyatlarla elde edebilmeavantajından dolayı dersheryerde.complatformuna teşekkür ediyorum.

Mehtap S.
İnsan Kaynakları Personeli
Sürekli Öğrenme

KPSS hazırlık sürecimde dersheryerde üzerindenaldığım eğitimler ile sınava hazırlık aşamamıoldukça verimli geçirdiğimi söyleyebilirim.Uzman eğitimciler ve platformun sağladığıyardımcı kaynaklar sayesinde hem güncel sınavkonuları hem de çıkmış sınav soruları çerçevesindeonline ve pratik bir eğitim paketi deneyimlemefırsatım oldu. Gönül rahatlığı ile bu platformuönerebilirim.

Serpil G.
Ebeveyn
Dersi Sevdiren Platform

Daha önce oldukça zorlu yollardan öğrenmeyeçalıştığımız Matematik şuan Berk'in en sevdiğiders olduysa bu dersheryerde sayesindedir.Eğitmenlerin ilgi alakası, basit ve anlaşılır sitekullanımı ile dersi ve öğrenmeyi sevdiren biryapı mevcut. Öğretmenlerin bu derece hızlı vepratik şekilde ulaşılabilir olması çok kıymetli.Tekrar tüm dersheryerde.com ailesine teşekkürediyorum.

Ahmet S.
Geometri Öğretmeni
Verimli ve Kullanışlı

dersheryer.com platformu üzerinden Geometri öğretmeni olarak birçok öğrenciye ders vermekteyim. Öğretim Paneli adı altında oluşturulan ve bir öğretmenin eğitim vermek üzere ihtiyacı olan tüm ekipmanların elinin altında olduğu çok kullanışlı bir sistem üzerinden çalışıyorum. Kendi seçtiğim ve müsaitlik durumuma göre düzenlenmiş ders programım var ve bu benim çalışmam için çok rahat bir ortam sağlıyor. Bu verimli ve kullanışlı siteyi tüm öğrenci ve meslektaşlarıma tavsiye ediyorum.

Merve Y.
İngilizce Öğretmeni
Tam Kapsamlı Bir Platform!!

Ders Her Yerde bünyesinde İngilizce branşı altında kaydımı tamamlayıp ilk eğitimimi gerçekleştirdim. Tek kelimeyle sistemsel anlamda en kolay dersim oldu. Kendim gibi öğretmenler açısından düşünürsem öğrencimle dersimi tamamlıyorum ve bunu evimden yapıyorum. Verdiğim eğitim sayılarını arttırdıkça aylık bonuslar kazanıyorum, blog yazarak fikirlerimi ortaya koyuyorum ve bunun içinde ekstra bonus kazanıp ay sonu hepsini nakite çeviriyorum. Ek kazanç olarak içerisinde çok güzel bir oyunlaştırılmış sistem bulunuyor. Bu sebeple en sevdiğim eğitim platformu diyebilirim.

Metin T.
Ebeveyn
Kaliteli ve İlgili Bir Ekip

Merhaba, ben oğlum için okul derslerini pekiştirmek adına bu platforma eriştim. Ücretsiz tanışma dersinde verdiğimiz bilgilere göre bizimle iletişime geçip uygun öğretmenle eşleşmemizi sağladılar. Oğlum derse kayıt oldu ve tanışma dersini tamamladılar ve hoşuna gittiğini söyledi. Diğer sitelere göre fiyatı daha hesaplı görünüyor. Kredi paketlerinden birini alarak sisteme kaydolduk şimdi sıradaki dersleri bekliyoruz. İlk andan beri çok ilgili bir destek ekibi olduğunu söyleyebilirim. Umuyoruz kaliteli eğitim bu şekilde devam eder.