Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Merak ettiğiniz sorularınızı yazarak size yardımcı olmamızı sağlayabilirsiniz.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sıkça Sorulan Sorular

Aklınıza takılan tüm soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

dersheryerde.com tüm ilkokul, ortaokul, lise ve üniversite öğrencilerinin, tercih ettikleri branş üzerine uzman öğretmenler ile birebir veya grup şeklinde öğrenimlerini pekiştirmek amacıyla online eğitim alabildiği ya da ödev yardımı konusunda destek sağlayabildiği bir platformdur.


Bünyemizde bulunan öğretmen kadromuz, branşlarında uzman ve deneyimli eğitimcilerden oluşup, sistem içerisine dahil olmadan önce çeşitli yetkinlikleri yerine getirmiş kişilerdir.


Ders Her Yerde aracılığı ile, birebir veya grup dersleri online olarak gerçekleştirerek, öğreniminizi pekiştirebilir, ödevleriniz için destek sağlayabilir, YKS, LGS, KPSS, YDS, TOEFL gibi seviye belirleme sınavları için uzmanlar tarafından hazırlık süresince yardım alabilirsiniz.


Platformumuzda eğitim veren öğretmenlerimizden, ilkokul, ortaokul, lise ve üniversite müfredatına ait tüm branşlar üzerine eğitim alabilir, dilediğiniz yabancı dil üzerine kendinizi geliştirmek üzerine destek sağlayabilir, kişisel gelişiminiz için verilen sertifikalı kurumsal ve bireysel tüm eğitimlerden faydalanabilirsiniz.


"Oturum aç" butonuna tıklayarak mail yada telefon numaranız ve belirlediğiniz kişisel şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Daha sonrasında sizlere tanımlanmış olan panelden gelecek ders programınız kontrol ederek, belirlenen gün ve saatte dersin üzerine tıklamanız halinde öğretmeniniz ile görüşeceğiniz online eğitim ekranına geçiş sağlayan bileceksiniz.


Üyeliğiniz içerisinde kişisel öğrenim panelinizden oluşturmuş olduğunuz ders programınızı, tarih, saat, öğretmen, branş şeklinde detaylı görebilirsiniz.


Üyeliğinizi kendi isteğiniz ile iptal etmediğiniz sürece, hesabınızda bulunan kredileri istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.


Size ait kullanıcı paneli üzerinden, gelecek derslerim seçeneğinin içerisinde bulunan iptal etmek istediğiniz dersi seçerek, iptal edebilir ya da öğretmeniniz için de uygun olan başka bir güne ertelenmesi üzerine talep gönderebilirsiniz.


Kredilerinizi kullanıcı paneli üzerinde sol tarafta yer alan Kredilerim sekmesi içerisinden görüntüleyebilirsiniz. Dilediğiniz şekilde yeni kredi satın alımları gerçekleştirebilirsiniz.


Bizlere merhaba@dersheryerde.com e-posta adresi üzerinden taleplerinizi iletebilir, 0850 307 33 99 destek hattı üzerinden ulaşabilir veya web sayfamız üzerinde Canlı Whatsapp Sohbeti sekmesi aracılığı ile ulaşabilirsiniz.


Ana sayfa üzerinde, "Bize Katıl" sekmesine tıklayarak, kariyer fırsatlarının bulunduğu sayfaya erişim sağlayabilirsiniz. Bu sayfa içerisinde açık ve güncel iş imkanları hakkında bilgi sahibi olabilir, özgeçmişiniz uygun olduğunu düşündüğünüz pozisyon için bizlerle paylaşabilirsiniz.


Kullanıcılarımız, eğitim almayı tercih ettikleri branş üzerine, sistem içerisinde bulunan öğretmenlerimizin kendi belirledikleri uygunluk süreleri kapsamında bir randevu talebi oluşturarak, belirlenen gün ve saat içerisinde kapalı devre online görüşme sistemi üzerinden bir araya gelerek eğitimlerini gerçekleştirmektedir.


Hem öğretmenlerimiz hem de kullanıcılarımızın, online görüşme süresince daha verimli ve efektif bir iletişim sağlayabilmeleri açısından mikrofon ve kamera gereksinimi bulunmaktadır.


Platformumuzu ziyaret ettiğinizde sizi ilk olarak "Ücretsiz Tanışma Dersi" sekmesi karşılamakta. Bu seçenek üzerinden size yöneltilen soruları doğru bilgiler ile doldurmanız halinde ihtiyacınız olan ders ile ilgili talep oluşturmuş olursunuz. Devamındaki süreçte uzman ekibimiz sizlere uygun olan öğretmen seçenekleri ile sizlerle iletişime geçerek, ücretsiz ilk dersinizin sizlere tanımlanması sağlanır. Ders sonunda yapacağınız değerlendirme sonucunda kayıt olmaya karar vermeniz durumunda sizlere üyelik kaydı linki iletilerek kaydınızı tamamlamanız istenir. Daha sonrasında dilediğiniz branş üzerine, tercih ettiğiniz öğretmenimiz ile eğitimlerinize devam edebilirsiniz.


Her bir online dersimiz minimum 40 maksimum 60 dakika sürmektedir. Ücretsiz Tanışma derslerimiz ise 30-40 dakika sürmektedir.


Kayıt olma işlemleriniz tamamlandıktan ve üyeliğiniz aktif edildikten sonra, her bir üyeye özel kullanıcı panel tanımlaması yapılır. Bu paneller üzerinden; kredilerinizi, ders raporlarınızı, geçmiş - gelecek derslerinizi, testlerinizi ve daha birçok seçeneğe buradan ulaşabileceksiniz. Ayrıca panel içerisinde bulunan öğretmen-öğrenci mesajlaşma sistemi üzerinden iletişim ve belge gönderimi sağlanabilmektedir.


Öğrencilerimiz sahip oldukları kredileri ile kendi panelleri üzerinden "Derslerim" sekmesine gelerek, ihtiyaçları olan dersleri, uygun gün ve saatteki eğitimcimiz ile eşleştiren sistemimiz sayesinde rezervasyonlarını oluşturabilirler.


Ders öncesinde bildirilen tüm durumlar için, randevu ertelenmesi sağlanırken, bildirilmemiş iptal veya katılmama durumlarında, öğrencimizin ders kredisi eksilir, eğitimcimiz ise dersi tamamlamış olarak sayılır.


Öğretmenlerimiz, Öğretim Paneli üzerinden 1 aylık süreç içerisinde biriktirdikleri kredileri kontrol edebilir, bonus kredilerini toplayabilir ve nakite çevirebilirler. Öğretmen ödemelerimiz sistem üzerinden toplu bir şekilde her ayın 1. Pazartesi'sine denk gelecek şekilde tamamlanmaktadır.


Öğretmen ve Öğrenci sözleşmelerinde de belirtildiği gibi, ders sırasında veya daha sonrasında mesajlaşma sistemi de dahil olarak, kişisel bilgilerin karşılıklı olarak paylaşılmaması, kullanıcılar tarafından kabul edilerek taahhüt edilmektedir.


Online eğitim ve dijitalleşme süreci içerisinde bulunmak isteyen, branş farketmeksizin tüm kademelerden öğretmenlerimiz Ders Her Yerde bünyesine katılabilirler.


Anasayfamızda bulunan "Başvuru Formu" üzerinden, branş farketmeksizin tüm öğretmenlerimiz katılım talebi oluşturabilirler. Uzman ekibimizce incelenen formlara uygun olması halinde en kısa sürede dönüş sağlanarak bünyemize dahil olabilirsiniz.


Platform üzerinden gerçekleştireceğiniz tüm eğitimleriniz karşılığında kazanacağınız kredileri hesabınızda biriktirebilir, ay sonunda bu kredileri denk gelen nakit karşılığına çevirerek havale yöntemi ile hesabınıza aktarabilirsiniz.


Ders Her Yerde platformu ayrıcalığı ile belirlediğiniz gün ve saatler içerisinde size gelen eğitim taleplerini kabul ederek, hem aylık olarak ek kazanç sağlayabilir, hem platform içerisinde bulunan ve alanında uzman kişiler tarafından hazırlanan sertifikalı eğitim programlarından yararlanma şansı yakalayabilirsiniz.


Aylık kazancınız, vermiş olduğunuz eğitim saatı ve elde ettiğiniz krediler vasıtasıyla belirlenir. Bu sebeple sizlerin performansına göre değişiklik gösterebilmektedir. 1 aylık süre içerisinde tamamladığınız ders saatinden elde ettiğiniz kredilerin yanı sıra, hedef kotaları tutturarak bonus seçeneklerinden de yararlanarak standart ücretlerin üzerine ekstra kazanç sağlayabilirsiniz.


Verileriniz SSL sertifikası kapsamında güvenli bir bulut sunucuda yüksek güvenlik önlemleri ile korunmaktadır.


Ödemeleriniz, anlaşmalı olduğumuz PayTR tarafından sistemimize kaydedilmeden sadece kredi satın alma işlemlerince kullanılıp, tüm bilgileriniz PayTR güvencesi altında yüksek güvenlik sistemlerince korunmaktadır.


Hemen Canlı Whatsapp Sohbeti ile bizlere online şekilde başvurabilir ya da 0850 307 33 99 müşteri hizmetleri hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.


Bizlere 0850 307 33 99 kurumsal hattımız veya 0546 815 45 18 Canlı Whatsapp İletişim numaraları üzerinden ulaşabilirsiniz.


Her türlü soru ve önerileriniz için bizlere merhaba@dersheryerde.com mail adresi üzerinden talebinizi iletebilirsiniz.


Sisteme kayıt olduktan sonra, fiyatlandırma ekranında bulunan 4 kredilik 1999,90 TL + KDV fiyatı ile indirimli paket satın alımı gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bu sayfa içerisinde bulunan diğer avantajlı paket seçeneklerini de inceleyebilirsiniz. Hesabınızda bulunan toplam 4 kredi, 4 ayrı online eğitim anlamına gelmektedir ve her 1 kredi 60 dakikalık bir ders randevusu için kullanılır.


Ödemeler sistem üzerinden kredi kartı ödemesi şeklinde PayTR güvencesinde tamamlanmaktadır.


Üyeliğinizi dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz, ancak ödemesi alınmış kredilerinizin iptal olmaması sebebi ile, sizlerin yararı için krediler tüketildikten sonra yapılması önerilir.


Anasayfa üzerinden "Ücretsiz Tanışma Dersi" butonuna tıklayarak, dilediğiniz branş üzerine randevunuzu oluşturabilirsiniz.


OWL AI, dersheryerde.com yazılımcıları tarafından geliştirilmiş, eğitim süreçlerini hem öğrencilerimiz hem de öğretmenlerimiz tarafından kullanılabilen bir yapay zeka aracıdır.


Öğrenim ve Öğretim süreçlerini daha verimli hale getirmek için tasarlanmış olan bu yapay zeka aracı, öğrencilerimiz tarafından akademik konularda yardımcı olmak üzere 7 gün 24 saat hizmet veren online bir öğretmen işlevleriyle kullanılabilirken, öğretmenlerimiz tarafından içerik üretimi ve daha birçok konuda asistan görevi görmektedir. Sınırsız soru hakkı bulunan bu araç, tüm ihtiyaçlarınıza internet bağlantı kalitenize bağlı olarak çok kısa bir sürede cevap verebilmektedir.


Ana sayfada bulunan "Oturum Aç" butonuna tıklayarak mail adresi ve şifre ile panel girişi yaparak Öğrenim veya Öğretim panelinizde sizleri karşılayan sayfanın en üst kısmında OWL AI Yapay Zeka aracını bulabilirsiniz. Sormak istediğiniz tüm sorularını bu arama alanına yazarak komut verebilirsiniz.


Öğrencilerimiz, bilgi almak istedikleri tüm derslere ait konu başlıklarını OWL AI Yapay Zeka aracına sorarak, o konularla ilgili eğitsel içeriklere ulaşabilir, yazı metni şeklinde konu anlatımı edinebilir, dilediği branş ve kademeden sınırsız soru çeşitleri oluşturmasını isteyebilir. Sonrasında bu soruları cevaplandırmasını ve örneklendirmesini de talep edebilir. dersheryerde.com öğrencileri, tüm bu özellikler ve çok daha fazlasına OWL AI ile sınırsız bir şekilde ulaşabilmektedir.


Öğretmenlerimiz, OWL AI Yapay Zeka aracımızı kullanarak, dilediği branş ve kademeden konu anlatımları edinebilir, değerlendirme testleri oluşturup cevaplandırmasını isteyebilir, sınıf içi alıştırma aktiviteleri ve eğitsel içerikler üretmesini isteyebilir, ders planı hazırlama konusunda yardım alabilir. dersheryerde.com öğretmenleri, tüm bu özellikler ve çok daha fazlasına OWL AI ile sınırsız bir şekilde ulaşabilmektedir.


DHY LMS yazılımcıları tarafından geliştirilen OWL AI Yapay Zeka Aracı tüm dersheryerde.com öğrencileri ve öğretmenlerinin kullanımı için ücretsizdir. 


Tüm dersheryde.com kullanıcılarının kullanımına açık olan bu yapay zeka aracını öğrenci olarak kullanabilmek için,  Ücretsiz Tanışma Dersi başvurusunda bulunabilir, kredi satın alarak hemen dilediğin kademe ve branşta ders almaya başlayabilirsiniz. Öğretmen olarak kullanabilmek için Öğretmen Başvurusu Formu ile bu ailenin bir parçası olmak için öğretmenlik başvurusunda bulunabilirsiniz.